الـف سـی آر ام
مدیریت ارتباط با مشتریان ابری

وقت، گران بهاترین ثروت!

قابلیت های نرم افزار مدیریت کسب و کار الف

انتخاب یک نرم افزار سی آر ام ابری می تواند تا حد خیلی زیادی در زمانی که برای کنترل وضعیت کسب و کار خود صرف می کنید، صرفه جویی کند. تمامی کارمندان، سیستم فروش، سیستم درآمد، فاکتورها، فرصت های فروش و همه و همه می تواند در بستر یکپارچه ای مدیریت شود !

مشتریان را از دست ندهید !

با استفاده از سیستم کاریز فروش تمامی مشتریان بالقوه را پیگیری کنید و وضعیت هر مذاکره را در کنترل خود داشته باشید ! اولین برخورد، اولین تماس، اولین حس مشتری و… وضعیت کسب وکار شما را در ذهن کاربر ایجاد می نماید. پس همیشه باید در ذهن مشتری باقی بمانیم و اثر مثبت بگذاریم. این عملیات در سیستم نرم افزار سی آر ام ابری الف به راحتی قابل انجام می باشد.

مدیریت فروشگاه اینترنتی

اتصال به فروشگاه اینترنتی یک قابلیت کلیدی نرم افزار ارتباط با مشتری الف می باشد. یکپارچه بودن سیستم فروش شما و نرم افزار اهمیت زیادی دارد. ما سعی کرده ایم تا این ارتباط با به بهترین نحو ممکن توسط API های نرم افزار ارتباط با مشتریان الف فراهم نماییم. همچنین برای افرادی که از سیستم های فروش متنوعی استفاده کرده اند و سعی در برقراری ارتباط با نرم افزارهای ارتباط با مشتری مختلف دارند، این امکان را فراهم کرده ایم تا بتوانید در داخل نرم افزار ارتباط با مشتریان فروشگاه اینترنتی خود را نیز راه اندازی کنید و در کنار سیستم ارتباط با مشتریان سیستم فروش نیز داشته باشید. توسط این قابلیت دیگر شما نیازی ندارید بین نرم افزار فروش و ارتباط با مشتری خود ارتباط برقرار کنید و درگیر مسایل این چنینی باشید. فقط کافی است محصولات را در قسمت فروشگاه نرم افزار ارتباط با مشتری الف ثبت کنید تا فروش آغاز شود !

اتوماسیون داخلی شرکت

یکی از مسائلی که شرکت / سازمان ها درگیر آن هستند برقراری ارتباط و ارتباطات درون سازمانی می باشد. کاغذهای بسیاری در این ارتباطات انتقال داده می شود که هم هزینه برای شرکت دارد و هم آرشیو کردن آنها مشکلات زیادی در برخواهد داشت. این قابلیت را فراهم کرده ایم تا تمام اعضای نرم افزار سی آر ام بتوانند باهم در ارتباط باشند و بتوانند این عملیات را کاملا درون نرم افزار پیاده سازی کنند.

قابلیت ایجاد وب سایت داخل نرم افزار

داشتن یک وب سایت این روزها زیاد سخت نیست ! کافی است هزینه اندکی کنید تا یک وب سایت برای شما راه اندازی شود. اما مهم ترین قسمت هر وب سایت کاربرد وب سایت و هدف آن می باشد. تنها داشتن یک وب سایت برای معرفی کسب و کار شما کافی نیست. باید بتوانید درخواست های ارسالی و یا سفارشات درخواستی را از طریق وب سایت دریافت کنید و یا افرادی که فرم های شکایت / انتقاد / پیشنهادات و … را در داخل وب سایت پر می کنند پیگیری نمایید. این امر در ابتدای فعالیت به نظر ساده می آید اما اندکی بعد از گسترش کسب و کار و افزایش دغده ها کاملا ممکن است فراموش شود. می توانید در نرم افزار ارتباط با مشتریان الف یک وب سایت نیز راه اندازی نمایید تا تمامی قسمت های کسب و کار در یک بستر به راحتی قابل کنترل، پیگیری و نظارت باشد.

قابلیت سفارشی سازی آسان

نرم افزار سی آر ام الف با قابلیت سفارشی سازی کلیه سیستم توسط خود ادمین طراحی شده است. ممکن است فیلدهای اضافی برای تمامی قسمت ها اعم از مشتریان، پیش فاکتور و فاکتور، فرصت های فروش، وظایف، پروژه ها، پروپوزال ها و … نیاز داشته باشید. این قابلیت در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری الف به راحتی قابل انجام می باشد. همچنین برای داشبورد می توانید طراحی جداگانه ای انجام دهید تا گزارشات و تمامی قسمت های نرم افزار همانند گزارشات وظایف، پروژه ها و … در صفحه اصلی شما قابل رویت باشد. این قابلیت سفارشی سازی نرم افزار ارتباط با مشتری الف برای کلیه دسترسی های نرم افزار ( مدیریت، اعضا، مشتریان) توسط هر دسترسی شخص قابل انجام می باشد.

اتصال به وب سرویس پیامکی

اهمیت وب سرویس پیامکی امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست ! می توانید با تهیه یک وب سرویس پیامکی تمامی قسمت های نرم افزار ارتباط با مشتری الف را به این سیستم متصل نمایید تا اعلانات مشخص برای اعضای تیم، مدیریت و مشتریان شما ارسال شود. همچنین برای مشخص نمودن وضعیت هایی که پیامک به گوشی شما ارسال شود قسمتی در نظر گرفته شده است تا حالات مختلف مربوط به اعلانات تعیین گردد. بطور مثال شرکتی مکن است بخواهد در وظایف اعلانات برا افراد پیامک شود و یا بعد از سفارشات ثبت شده در سیستم برای مشتریان شرکت پیامک ارسال شود. تمامی تنظیمات در دسترس شما می باشد.

مدیریت پیش فاکتور و فاکتورها

دپارتمان فروش شرکت/سازمان شما خط مقدم شما می باشد. تمامی عملیات های سیستم و برنامه های شما منوط به عملکرد درست این واحد است. در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری الف قسمتی جهت ایجاد فرم دلخواه درخواست پیش فاکتور در نظر گرفته شده است تا فرم های پیش فاکتور توسط خود شما تولید شده و درخواست های پیش فاکتور از جانب مشتریان شما ارسال شود. بعد از ایجاد درخواست ها می توانید پیش فاکتور خدمات یا محصولات درخواستی را برای مشتریانتان ارسال کنید و بعد از تایید پیش فاکتور می توانید فاکتور نهایی را برای مشتری مدنظرتان ارسال کنید. آزشیو تمامی درخواست ها، پیش فاکتورها و فاکتورها در سیستم ثبت می شود و در هر زمان قابل پیگیری و بررسی می باشد.

کاریز فروش ( مدیریت فرصت های فروش)

تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل یکی از پایه های فروش و کسب و کار شما می باشد. مشتریان احتمالی نیازمند پیگیری به دفعات مختلف می باشد. همچنین مراحل وضعیت مشتری احتمای / فرصت فروش باید در این پروسه تعبیه شده باشد تا بتوان دید کلی و دقیقی از وضعیت دقیق فرصت فروش داشته باشید. پس از طی شدن مراحل فرصت فروش آخرین مرحله در صورت موفق بودن فرصت تبدیل فرصت فروش به یکی از مشتریان جدید شما می باشد که این قابلیت در نرم افزار ارتباط با مشتری الف در نظر گرفته شده است.

مدیریت تماس ها

تماس های تلفنی برای هر شرکت/سازمانی بسیار مهم است. چه دفعاتی با مشتری تماس گرفته شده است و یا تماس های ورودی از چه مشتری بوده و مشتری چه وضعیتی در کسب و کار شما دارد. تمامی لاگ های تماس های تلفنی شما چه از خطوط مخابراتی باشد و چه از خط سیم کارت تلفن همراه شما، قابلیت ثبت رکورد در نرم افزار ارتباط با مشتری الف را دارد. قابل ذکر است تماس های دریافتی و خروجی از سیم کارت تلفن همراه شما توسط اپلیکیشن مخصوص نرم افزار ارتباط با مشتریان الف انجام می شود که این اپلیکیشن فقط لاگ مخاطبانی که قبلا در نرم افزار ارتباط با مشتری الف ثبت شده است را بر روی سیستم ذخیره می کند و تماس های شخصی شما را در سیستم ثبت نمی نماید.

مدیریت جلسات و رویدادها

جلسات و قرارهای کاری یکی از امور اولیه برای معرفی خدمات / محصولات شرکت / سازمان شما می باشد. یادآوری و مدیریت این جلسات نیازمند منشی و یا دستیاری می باشد که به شما این مهم را یادآوری نماید. در نرم افزار ارتباط با مشتری الف فقط کافی است تایم و عنوان جلسات و همچنین افرادی که در این جلسات و یا رویداد ها باید حضور داشته باشند تنظیم شود تا تاریخ و ساعت دقیق این جلسات برای افراد تیم و یا مشتری لحاظ گردد. همچنین با قابلیت تنظیم تقویم گوگل بر روی سیستم نرم افزار ارتباط با مشتری الف می توانید بر روی گوشی موبایل خود نیز این قابلیت را داشته باشید تا آلارم مخصوص گوشی نیز برای شما ارسال شود. همچنین قابلیت های دیگری همچون ارسال یادآوری از طریق سامانه نرم افزار، وب سرویس پیامکی و ایمیل نیز فراهم شده است.

مدیریت هزینه ها

برای ثبت هزینه های شرکت اعم از هزینه های اجاره، هزینه های روزانه و … کافی است در قسمت مربوطه هزینه های شرکت / سازمان خود را درج نمایید. در قسمت گزارشات نیز هزینه های شرکت بر اساس ماه و سال قابل رویت می باشد. همچنین این گزارش در مقایسه هزینه ها، میزان درآمد حاصل از فاکتورهای پرداخت شده مشتریان شما را نیز نمایش می دهد که دید مناسبی جهت دخل و خرج حساب شرکت/سازمان خود داشته باشید.

مدیریت پروژه ها

مدیریت پروژه ها یکی از مسایل پر دغدغه برای شرکت / سازمان ها می باشد. در نرم افزار ارتباط با مشتری الف این مهم در نظر گرفته شده است تا بعد از تعریف پروژه و اختصاص آن به مشتری مورد نظر، بتوانید پرسنل حاضر در این پروژه و افرادی که در کل با این پروژه درگیر هستند را در مدیریت پروژه تعریف نمایید و برای هر عضو می توانید وظایف خاصی را ارسال نمایید. تمامی وظایف دارای قسمت ثبت زمانی ساعات کاری انجام شده بر روی وظیفه خاص می باشند. همچنین تمامی فایل های پروژه، نظرات، بازخوردهای مشتری، فاکتورها، گانت چارت پروژه، تماس ها و هزینه ها در هر پروژه قابل مشاهده می باشد.

مدیریت پروپوزال ها

بعد از درخواست پیش فاکتور توسط مشتریان شما، در برخی موارد نیاز به ارسال پروپوزال تسط شرکت / سازمان شما نیز می باشد. در قسمت ارسال پروپوزال می توانید بر اساس قالب های از پیش تعیین شده که توسط خود شما می تواند ایجاد و شخصی سازی شود، پروپوزال را آماده کرده و همراه پیش فاکتور برای مشتریان خود ارسال کنید. این قالب های آماده سرعت ارسال و تهیه پروپوزال را بسیار کاهش داده و روند ارسال را دقیق تر می نماید.

مدیریت پرسنل، وظایف و سیستم امتیازدهی

در سیستم مدیریت پرسنل می توانید وضعیت کارکرد تمامی اعضای شرکت / سازمان را مشاهده نمایید. هر نیروی فروش چه میزان فروش انجام داده است، هر کاربر دفتری یا فنی چه وظایفی را بر عهده داشته است و در قبال انجام این وظایف محول شده چه امتیازاتی کسب کرده است. در نهایت تمامی این امتیازات مشخص کننده این هست که کدام یک از پرسنل شرکت عملکرد بهتری به نسبت بقیه اعضای تیم داشته است.

نرم افزار ارتباط با مشتریان ابری

نرم افزار ارتباط با مشتریان الف یک نرم افزار ابری می باشد و می توانید در هر نقطه ای از دنیا که دسترسی به اینترنت داشته باشید، شرکت / سازمان خود را کنتزل کرده و از وضعیت کارها با خبر شوید. تمامی اطلاعات شرکت / سازمان شما در بانک اطلاعاتی خود شما ذخیره می شود که هر بانک اطلاعاتی دسترسی جداگانه ای دارد که تحت هیچ شرایطی دسترسی توسط دیگر شرکت ها به آن اطلاعات وجود نخواهد داشت. بسته به میزان فضای مورد نیاز اطلاعات خود در این نرم افزار می توانید فضای اضافی تهیه فرمایید.

باشگاه مشتریان

پیدا کردن مشتریان تازه یکی از کارهای بسیار سخت در هر کسب و کاری می باشد. یکی از دیگر مسایل سخت نگه داشتن مشتریان فعلی کسب و کار شما می باشد. در باشگاه مشتریان نرم افزار ارتباط با مشتری الف می توانید برای هر مشتری امتیازات خاصی تعیین نمایید تا پس از پرداخت هر فاکتور، امتیاز مربوط به فاکتور برای مشتری لحاظ شود و بتوانید این امتیازات را در صفحه مشتری مشاهده نمایید و مشتریان را بر این اساس رتبه دهی کنید. بدیهی است باشگاه مشتریان هر کب و کار ممکن است با کسب و کار دیگری متفاوت باشد لذا در صورت درخواست باشگاه مشتریان مطابق خواسته های شما با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا ماژول اختصاصی مناسب کسب و کار شما طراحی شود .

مدیریت دانش

ماژول مدیریت دانش در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری الف سیستمی جهت ایجاد تمامی مقالات مورد نیاز آموزش و تکمیل اطلاعات پرسنل شما می باشد. هر فرد می تواند بصورت جداگانه مقاله ای را به مدیریت دانش اضافه نماید تا دیگر کاربرها هم دسترسی به این اطلاعات در سیستم مدیریت دانش داشته باشد.

مدیریت یادداشت ها

یادداشت ها و ایجاد کاغذهای بسیار در محیط کاربری در عصر نوین کمی دچار تغییر شده است. دیگر لازم نیست تا مدادی و یا خودکاری در کنار دست شما باشد تا بتوانید یادداشت های مورد نیاز کار خود را در آن درج نمایید. صرفا با تهیه ماژول یادداشت می توانید تمامی آرشیوهای یادداشت های خصوصی خود را در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری الف مشاهده نمایید. حتی یادداشت چسبانی در پیشخوان هر شخص قرار داده شده است تا بتواند به سریع ترین روش ممکن این یادداشت ها را در نرم افزار ثبت نماید.

سیستم یادآوری

ذهن درگیری های بسیار در مورد کار و دغدغه های روزمره دارد. برای هر شخصی این حالت بوجود آمده است که فراموش کند تا کاری را انجام دهد. کارهایی همچون هماهنگی جلسه، صدور پیش فاکتور ها، پیگیری وضعیت مشتری، انجام وظایف محوله در مهلت مشخص و … در نرم افزار ارتباط با مشتری الف اعلان ها از طریق خود سامانه، ایمیل، وب سرپیس پیامکی، نوتیفیکیشن گوشی و سرویس تقویم گوگل امکان پذیر است. تنظیمات هر یک را می توانید توسط ادمین انتخاب شود تا هر کدام یک از مسایل توسط کدام روش اعلان شود.

امنیت نرم افزار ارتباط با مشتری الف

نرم افزار ارتباط با مشتریان الف به گونه ای طراحی شده است تا تمامی فایل ها، بانک اطلاعاتی شرکت / سازمان ها، افراد، مشتریان و … به یکدیگر دسترسی نداشته باشند. همچنین تمامی ارتباطات بین نرم افزارهای وابسته به الف سی آر ام اعم از اپلیکیشن های گوشی موبایل، مدیریت تماس، گزارشات، وب سرویس پیامکی الف اس ام اس و دیگر قسمت های نرم افزار در بستری کاملا امن صورت بگیرد. لازم به ذکر است روزانه بک آپی از تمامی بانک های اطلاعاتی افراد در الف سرور تهیه می شود و در هر زمان که مشکلی در اطلاعات شما و یا اشتباهات کاربری وجود داشت بتوان این بک آپ ها را مجددا بر روی سیستم پیاده سازی کرد.

با خیال راحت کسب و کار را مدیریت کنید !

با تهیه یک نسخه از نرم افزار ارتباط با مشتریان الف در هر کجای دنیا و هر زمانی می توانید دسترسی کامل به تمامی اعضای تیم خود، مشتریان، فاکتورها و سیستم فروش، پیگیری وضعیت کاریز فروش، پرداخت ها و … داشته باشید. روش های سنتی دیگر در دنیای امروز جوابگوی نیازهای کسب و کارها نیستند و کسب و کار ها به سرعت در حال تغییر فرم هستند. نگرانی از بابت نداشتن وقت در روز جهت رسیدگی به امور نظارت کسب و کار و یا نبودن شخص مدیر / مسئول در شرکت نباید یک دغدغه باشد. تمامی این امور را می توانید به سادگی کنترل و هدایت کنید.