الـف سـی آر ام
مدیریت ارتباط با مشتریان ابری
ماژول نظرسنجی

ماژول نظرسنجی

فهرست مطلب
موضوعات این مقاله

قبل از توضیحات مربوط به ماژول نظرسنجی ابتدا کمی راجع به روش های سنتی می پردازیم. حتماً برای تمام شما موقعیتی به وجود آمده است که در یک نظر سنجی شرکت کنید. فیلدهای یا آیتم هایی در مقابل شما قرار خواهد گرفت و شما پس از کمی تفکر می توانید به تمام وضعیت های ممکن در نظرسنجی پاسخ دهید.

در روش سنتی یک شخص می بایست تمام اطلاعات به دست آمده از نظر سنجی را درون نرم افزارهای محاسباتی وارد کرده و نتایج را بررسی نماید.

نظرسنجی تلفنی

در روش دیگر نظرسنجی فردی با شما تماس گرفته و نظر شما را در مورد کسب و کار خود می پرسد. روش های سنتی معایبی دارد که می توان به عدم صحت اطلاعات به دست آمده اشاره کرد. چرا که فرد ممکن است در هنگام پر کردن یک فرم طولانی نظرسنجی وقت یا حوصله کافی نداشته باشد و صرفاً فرم را بدون دقت پر نماید.

در مکالمه تلفنی نیز ممکن است کاربر نتواند به راحتی حرف خود را در مقابل فردی که از کسب و کار شما با ایشان تماس گرفته بزند. همچنین ممکن است مشتری یا فرد در مکان مناسبی نباشد و نتواند به درستی با نیروهای پشتیبانی شما صحبت نماید.

روش پیشنهادی : ماژول نظرسنجی

روش مناسب استفاده از ماژول نظرسنجی در نرم افزار ارتباط با مشتریان ابری الف برای سهولت و سرعت در به دست آوردن اطلاعات وضعیت کسب و کار شما در پیش مشتریان می باشد. چرا که میتوانید با ارسال نظر سنجی به مشتریان خود و دریافت فیدبک های مناسب از تمام مشتریان این روند را به صورت کاملا اتوماتیک انجام دهید.

همچنین میتوانید در هنگام تماس با مشتری برای ایشان از طریق وب سرویس پیامکی پیامی ارسال نمایید. مشتری با پاسخ به این پیامک نظر خود را در مورد تماس و یا ارائه خدمات از طریق اپراتورهای شما ارسال می نماید. تمامی این اطلاعات در صفحه مشتری درج شده و می توانید وضعیت مشتری را در کسب و کار خود مشاهده نمایید.

نتیجه گیری

از مزایای استفاده از سیستم ماژول نظر سنجی نرم افزار ارتباط با مشتریان الف می توان به این اشاره نمود که هزینه این ارتباط و دریافت نظرسنجی بسیار پایین تر از روشهای سنتی بوده و همچنین سرعت عمل و دقت دریافت تمام این نتایج در مقایسه با روش‌های سنتی نظرسنجی نمیباشد.

چراکه اگر فردی با مشتری تماس گرفته تا نظر ایشان را در رابطه با کسب و کار بپرسد علاوه بر هزینه های تماس تلفنی زمانی که برای مشتریان خود برای این امر صرف می‌کنید بسیار زیاد خواهد بود و ممکن است اپراتورهای شما خطا داشته باشند و این اطلاعات را به درستی در سیستم نرم افزار ارتباط با مشتریان وارد نکنند. در این حالت اطلاعات به دست آمده دقیق نبوده و باعث شده تحلیل کسب و کار شما با مشکل مواجه شود و در برخورد با مشتریان خود اشتباه کنید.

دریافت مشاوره سریع
ما را دنبال کنید !
آخرین مطالب بلاگ